Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Żółte złoto w serii Alanis

Seria Alanis od pierwszych chwil, kiedy pojawiał się w ofercie skradła serca naszych klientów. Nic dziwnego. Po pierwsze, łączy w sobie klasyczną formę z efektowymi i modnymi wykończeniami. Po drugie, szeroka gama modeli łazienkowych uzupełniona bateriami kuchennymi umożliwia kompleksowe wyposażenie pomieszczeń sanitarnych. Po trzecie, Alanis to efektowny design i wysoka jakość dostępna za przystępną cenę.

Kolekcja Alanis została właśnie uzupełniona kompletem baterii łazienkowych w dwóch wersjach kolorystycznych. Białe i czarne korpusy zostały połączone z elementami w wykończeniu tradycyjnego, żółtego złota. Nowe modele sprawdzą się idealnie w łazienkach, w których brakuje efektownego detalu. Błyszczące, złote dźwignie, wylewki, rozety maskujące czy przełączniki natrysku stanowią elegancki akcent, a jednocześnie nie przytłoczą i nie zdominują wystroju.

Wraz z modelami do łazienki kolekcję Alanis uzupełniły dwie złote baterie zlewozmywakowe, które przypadną do gustu miłośnikom wyrazistych dekoracji.