Artykuły metalowe

Artykuły metalowe – niewielkie elementy o wielkim znaczeniu

Niewielkie artykuły metalowe są niezastąpione w każdym domu. Ułatwiają korzystanie z poszczególnych pomieszczeń, służąc bezpieczeństwu i wygodzie. W ofercie Kuchinox znaleźć można m.in. metalowe odbojniki drzwiowe oraz wkładki bębenkowe do drzwi. Wszystkie artykuły metalowe Kuchinox wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są solidne i wytrzymałe. Każdy produkt stworzony jest z dbałością o detale. Wszystko po to, aby spełniał oczekiwania klientów i podnosił komfort ich życia.

Artykuły metalowe – odbojniki

Odbojniki do drzwi to niewielkie metalowe elementy, które umieszcza się na podłodze. Ich rolą jest zatrzymanie otwieranych drzwi w odpowiednim miejscu. Odbojniki pozwalają zabezpieczyć ściany przed uszkodzeniami, jakie mogłaby spowodować klamka uderzająca w tynk. W ofercie Kuchinox dostępnych jest wiele modeli odbojników w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Znaleźć w niej można odbojniki samoprzylepne wykonane ze znalu (połączenia cynku i aluminium). Dzięki solidnej budowie można ich używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania. Odbojniki przytwierdza się do podłogi za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. W ofercie uwzględniono również modele wolnostojące – niskie i wysokie. Wszystkie rodzaje odbojników Kuchinox dostępne są w trzech uniwersalnych kolorach: satyna, patyna oraz czerń.

Akcesoria do drzwi – wkładki bębenkowe

Wkładka bębenkowa to element montowanego w drzwiach zamka – wkłada się do niej klucz. Umożliwia więc zamykanie oraz otwieranie drzwi. Wkładki dostępne w ofercie Kuchinox wykonane są z żeliwa. Dzięki temu są wytrzymałe i zapewniają domownikom poczucie bezpieczeństwa. Sprzedawane są w zestawie z trzema kluczami oraz śrubą mocującą. W zależności od wielkości otworu w drzwiach z oferty Kuchinox można wybrać wkładki w aż siedmiu rozmiarach. Różne rodzaje wykończenia – nikiel, mosiądz – sprawiają, że można z łatwością dobrać wkładkę, która będzie wizualnie współgrać z klamką i pozostałymi akcesoriami do drzwi.