Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wkładki bębenkowe żeliwne

Wkładki bębenkowe żeliwne – skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem

Wkładki bębenkowe do zamków stanowią podstawową i niezbędną ochronę przed włamaniem. Wykorzystuje się je nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też w biurach, szkołach, zakładach pracy, restauracjach i innych lokalach użytku publicznego. Modele wykonane z żeliwa to zdecydowanie najchętniej wybierane wkładki na rynku. Są bardzo wytrzymałe i zapewniają wygodne, bezproblemowe korzystanie z zamka.

Wkładka bębenkowa – co to jest?

Wkładki bębenkowe do drzwi to mechaniczne elementy służące do zabezpieczenia zamka przed rozwierceniem oraz otwieraniem manipulacyjnym. Ich zastosowanie pozwala wyraźnie podnieść poziom bezpieczeństwa w budynku. Bębenkowa budowa wkładki zabezpiecza wnętrze przed włamaniami typu bumping (z wykorzystaniem odpowiednio spreparowanego klucza). Wkładki mogą być wykonane z różnych materiałów, jednak modele z żeliwa cechują się największą odpornością na próby wywiercenia mechanizmu.

Wkładki bębenkowe żeliwne z oferty Kuchinox

W ofercie Kuchinox dostępny jest szeroki wybór wkładek bębenkowych żeliwnych. Różnią się one nie tylko rozmiarem, ale też materiałem wykończenia. Ich budowa oraz szereg usprawnień sprawiają, że zamek staje się trudny do sforsowania. Wkładki bębenkowe żeliwne i niklowane nadają się do zastosowania w niemal każdym rodzaju zamka wpuszczanego. Ich montaż jest bardzo prosty i możliwy do samodzielnego przeprowadzenia. Wystarczy umieścić wkładkę w zamku i przekręcić klucz (powodując wysunięcie rygla), a następnie ustabilizować wkładkę i przymocować do drzwi, przykręcając śrubę ręcznie śrubokrętem krzyżakowym. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały zapewniają wygodne i bezawaryjne korzystanie z zamka przez długi czas.

Wkładka bębenkowa – wymiary

Wszystkie modele wkładek dostępne w naszym sklepie sprzedawane są w zestawie z trzema kluczami. W zależności od tego, jak duży jest otwór w drzwiach, można wybrać jeden z siedmiu rozmiarów: 30 x 30 mm, 30 x 35 mm, 30 x 40 mm, 30 x 50 mm, 35 x 35 mm, 35 x 40 mm lub 45 x 50 mm. W zestawie znajduje się śruba mocująca.