Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Baterie medyczne

Baterie medyczne – najlepszy wybór do placówek medycznych i nie tylko

Baterie medyczne to specjalistyczny rodzaj baterii umywalkowych lub zlewozmywakowych. Często nazywane są bateriami lekarskimi, szpitalnymi czy bateriami łokciowymi ściennymi lub stojącymi. Charakterystycznym elementem baterii medycznej jest długi uchwyt, który ułatwia obsługę osobom z dysfunkcjami ruchowymi.

Baterie zlewozmywakowe medyczne to idealne produkty do szpitali, domów opieki, sanatoriów czy placówek medycznych. Wykorzystuje się je w gabinetach lekarskich, węzłach sanitarnych, a także zakładach przetwórstwa spożywczego. Są niezastąpione w każdym miejscu, w którym przebywają osoby o ograniczonej motoryce oraz lekarze, medycy i inni pracownicy chcący zachować pełną sterylność dłoni.

Baterie medyczne stojące od Kuchinox

Baterie medyczne stojące montuje się w przygotowanym wcześniej otworze w umywalce lub zlewozmywaku. Montaż takiej baterii jest bardzo prosty ze względu na system szybkiej instalacji oraz przyłącza w formie elastycznych wężyków. Dźwignia pozwala wygodnie uruchamiać wypływ wody przy pomocy łokcia, z zachowaniem idealnie czystych dłoni. Baterie medyczne stojące (zlewozmywakowe i umywalkowe) z oferty Kuchinox mają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Prawidłowo użytkowane produkty są więc w pełni bezpieczne dla człowieka.

Baterie medyczne ścienne od Kuchinox

Bateria medyczna ścienna montowana jest bezpośrednio w murze. Pozwala to uzyskać nieco większą, niż w przypadku baterii stojącej, swobodę użytkowania. W celu zamontowania jej konieczne jest wykonanie otworów w płytkach lub panelach ściennych. Bateria medyczna ścienna od Kuchinox, przeznaczona do montażu przy zlewozmywaku, posiada praktyczną ruchomą wylewkę, która podnosi komfort codziennej pracy. Podobnie jak modele stojące, ma atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Wszystkie baterie medyczne z oferty Kuchinox objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Wyposażone zostały w korek automatyczny i ceramiczną głowicę. Cechują się dużą wygodą użytkowania, a ponadto są bardzo łatwe w czyszczeniu.