Systemy garderobiane

Garderoby z wieszakami i stojaki na buty do przedpokoju

Na systemy garderobiane składa się wiele modułowych elementów, które umożliwiają wygodne przechowywanie odzieży, obuwia czy galanterii. Niemniej w większości domów garderoba służy do składowania koszul, spodni, kurtek czy bielizny. Można ją postawić właściwie w każdym pomieszczeniu.
Małe garderoby marki Kuchinox idealnie nadają się do zastosowania jako doposażenie przedpokoju – produkty te zajmują niewiele miejsca, więc doskonale sprawdzają się w blokach mieszkalnych. Prosty design to niepodważalna zaleta tych mebli – doskonale wkomponują się w każde wnętrze.

Małe garderoby do sypialni – inspiracje

Małe garderoby znakomicie sprawdzą się w przypadku przechowywania rzeczy w sypialni. Pomieszczenia te zwykle są niewielkie. Jeżeli nie ma w nich miejsca na zabudowanie rozsuwanej szafy czy wstawienie komody, stosuje się meble o małych gabarytach. Kompaktowe modele na kółkach dostępne są w wariantach jedno- oraz dwukrążkowych. Największe konstrukcje charakteryzują się udźwigiem do nawet 30 kg.

Minimalistyczne garderoby mogą zyskać ciekawy wygląd, gdy udekoruje się je lampkami LED lub sztucznymi kwiatami. Pozwala to na ożywienie wystroju wnętrza.

Wyposażenie wnętrza garderoby – organizery

Garderoby służą do przechowywania wielu ubrań. W celu uniknięcia efektu bałaganu meble doposaża się w materiałowe organizery, pudełka, pokrowce czy torby. Dzięki temu wewnątrz można łatwo utrzymać porządek. Każde akcesorium służy wtedy do przechowywania innych części ubioru.

Modne garderoby do domu

Oferowane przez nas garderoby, a także stojaki na buty oraz organizery, wykonujemy w nowoczesnym i eleganckim stylu. Większość produktów wyrabiana jest ze stali węglowej. Dzięki temu charakteryzuje się ponadczasowym designem oraz wyjątkową trwałością. Niektóre modele garderób urozmaicone zostały efektownymi drewnianymi elementami. Inne wykonano w typowo industrialnym stylu. Tego typu meble z pewnością przypadną do gustu osobom szukającym ciekawego wzornictwa.