Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Stojaki na buty w różnych rozmiarach i więcej

Nie w każdym mieszkaniu jest wystarczająco dużo miejsca, aby wygospodarować osobne pomieszczenie na ubrania. W takiej sytuacji najczęściej w pokojach poszczególnych mieszkańców znajdują się szafy, a w części wspólnej (często w przedpokoju, tuż obok drzwi wejściowych) stojaki na buty i odzież wierzchnią.

Jako miłośnicy sprawdzonych i eleganckich rozwiązań, proponujemy Klientom stojaki na buty i systemy garderobiane. Sprzedajemy stojaki na buty w różnych rozmiarach. Dostępne są u nas modele przeznaczone zarówno dla singli, jak i rodzin. Skorzystanie ze stojaka na buty jest bardzo dobrym rozwiązaniem – pozwala zaprowadzić porządek, a jednocześnie chroni obuwie przed zniszczeniem (każda para butów ma swoje miejsce).

Systemy garderobiane

Obok stojaków na buty proponujemy także systemy garderobiane, które mogą znaleźć się w każdym przedpokoju. W zależności od modelu, składają się one z półek na buty, na nakrycia głowy i haczyków na ubrania. Sprzedajemy zarówno modele wolnostojące, jak i rozbudowane garderoby do samodzielnego montażu.

W ofercie mamy też lekkie, wyposażone w kółka garderoby przenośne. Mogą one być częścią wyposażenia garderoby lub być wykorzystywane do przechowywania stylizacji na kolejny dzień. Z uwagi na niewielkie wymiary idealnie nadają się do domków letniskowych, w których nie ma miejsca na klasyczne meble.

Jeżeli urządzasz przedpokój, zapoznaj się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami. Dzięki nim Twoja odzież wierzchnia i obuwie będą zawsze uporządkowane.