Akcesoria do garderoby

Akcesoria do garderoby – przechowalnia szyta na miarę

Funkcjonalna garderoba powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika i wielkości jego mieszkania, a także wyposażona w akcesoria do garderoby. Bez względu na to, czy masz w sypialni dużą, zabudowaną szafę, czy korzystasz z wersji na kółkach, możesz urozmaicić jej możliwości dzięki akcesoriom. W Kuchinox oferujemy dodatki, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych garderobach.

Wyposażenie garderoby – akcesoria na odzież

Akcesoria do garderoby typu pudełka, torby czy pokrowce dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki temu można je swobodnie dopasować do wielkości poszczególnych półek czy modułów. Pudełka doskonale sprawdzą się w przypadku odzieży oraz bielizny. Torby z kolei znakomicie nadają się do przechowywania sezonowych ubrań – zimowych latem i letnich zimą.

Pokrowce na ubrania to must have w każdej garderobie, w której przechowujemy suknie bądź garnitury. Ochronią Twoją odzież przed kurzem, wilgocią czy molami, dzięki czemu przez długi czas zachowa nieskazitelny stan. Dodatek ten jest szczególnie zalecany dla posiadaczy garderób niezabudowanych – wolnostojących lub przenośnych.

Organizery do szafy, czyli porządek na pierwszym miejscu

Organizery do garderoby to akcesoria, które pozwalają na utrzymanie porządku. Można je zawiesić na drążkach w zabudowanych szafach oraz w garderobach wolnostojących czy przenośnych na kółkach. W przypadku odkrytych konstrukcji organizery dają dużą swobodę aranżacji. Ich bryłowa budowa umożliwia wykorzystanie włókninowych ścianek do zawieszenia ważnych notatek, małego kalendarza czy pamiątkowych zdjęć.

Na organizerach z powodzeniem można zawiesić ozdobne lampki LED, sztuczne kwiaty czy inne dekoracje. W katalogu Kuchinox dostępny jest organizer podwieszany 5-półkowy oraz 8-półkowy. Zaletą materiałowych akcesoriów do garderoby jest możliwość ich składania. Dzięki temu można je swobodnie przenosić z drążka na drążek oraz z szafy do szafy. Produkty te po złożeniu nie zajmują również dużo miejsca – jest to nieocenionym atutem podczas przeprowadzki lub remontu.