Pudełka do garderoby

Pudełka – prosta forma, mnóstwo funkcjonalności

Pudełko stanowi najpopularniejszy element wyposażenia mieszkania – i zdecydowanie najbardziej praktyczny! Umożliwia wygodne przechowywanie przedmiotów codziennego użytku, ułatwia przeprowadzkę do nowego domu, pomaga w segregacji dziecięcych zabawek. A to tylko niewielka część wszystkich jego zastosowań. W ofercie marki Kuchinox znajdują się modele o różnym przeznaczeniu. Dzięki temu z łatwością dobierzesz produkt dostosowany do swoich potrzeb. Co ważne, wszystkie pudełka objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Pudełka do przechowywania z pokrywką

Pudełko z pokrywką to najbardziej praktyczny model pojemników z naszej oferty. Pozwala wygodnie przechowywać dosłownie wszystko, zaczynając od nieużywanych ubrań, a kończąc na sprzęcie sportowym lub ważnych dokumentach. Pudełka materiałowe z pokrywką mogą służyć jako pojemniki na dziecięce zabawki. Wykonane są z miłej w dotyku włókniny. Miękkie wykończenie i stonowana kolorystyka sprawiają, że można je bez obaw wykorzystać w pokoju kilkulatka. Pojemnik ułatwi zachowanie porządku, a przy okazji będzie stanowił atrakcyjny element dekoracyjny. Pudełka do przechowywania z pokrywką dostępne są w wielu rozmiarach.

Pudełka do garderoby

W naszej ofercie dostępne są praktyczne pudełka na buty do garderoby. Dzięki nim obuwie będzie bezpiecznie przechowywane w estetycznym pojemniku. Modele do przechowywania butów są wyposażone w niewielkie okienka zabezpieczone folią. Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybko i wygodnie sprawdzić, co znajduje się w pojemniku, bez konieczności otwierania go. Pudełka do garderoby mają też praktyczny uchwyt, który umożliwia ich wygodne przenoszenie.

Torba do przechowywania kołdry

Przechowywanie kołdry to duże wyzwanie – zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach. Pościel zajmuje zwykle bardzo dużo miejsca i niełatwo ją spakować. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się torby do przechowywania kołdry. W sklepie Kuchinox dostępne są pojemne modele o wymiarach 60 x 45 x 30 cm, wykonane z trwałej włókniny. Są zapinane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu spakowanie pościeli jest łatwe. Modele z oferty Kuchinox dobrze sprawdzą się również jako torby do przechowywania ubrań.