Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Garderoby przenośne

Garderoby przenośne – kompaktowe szafy do małych wnętrz

Nowoczesne garderoby przenośne marki Kuchinox pozwalają na przechowywanie ubrań, butów i dodatków na estetycznych metalowych stelażach. To idealne rozwiązanie do niewielkich przestrzeni mieszkalnych, ale też do sklepów z odzieżą, przymierzalni, atelier oraz pracowni fotograficznych. Stanowią minimalistyczne stelaże, złożone z metalowych drążków. Ich dużą zaletą jest kompaktowość, dzięki której mieszczą się nawet w niewielkich pokojach. Z uwagi na prostą budowę i niewielką ilość użytych materiałów, garderoby takie cechują się niską ceną. Najtańsze modele mogą kosztować ok. 100 zł.

Garderoby przenośne – możliwości aranżacyjne

Dostępne w Kuchinox modele przenośne są bardzo lekkie, dzięki czemu można z łatwością umieszczać je w różnych częściach mieszkania. Choć niewiele ważą, są bardzo wytrzymałe, dlatego przez długi czas zachowają idealny stan i pełną funkcjonalność. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie kilku kompaktowych szaf w jeden większy system. Dzięki temu można łatwo, szybko i niskim kosztem zaaranżować przestrzeń na wzór klasycznej garderoby.

Przenośna garderoba na kółkach

Garderoba przenośna to praktyczny wieszak na kółkach na ubrania i dodatki. Mobilność wieszaków sprawia, że można przewozić je pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie – zwłaszcza w przypadku sklepów, przymierzalni i pracowni fotograficznych.

W dolnej części wieszaka zwykle zamontowane są półki, umożliwiające zastosowanie dodatkowych elementów do przechowywania, takich jak torby czy organizery. Dużym ułatwieniem jest możliwość regulacji wysokości drążków. Dzięki temu można dopasować rozmiar garderoby do własnych potrzeb i wzrostu korzystających z niej osób.

Garderoba przenośna do przedpokoju

Dużą zaletą przenośnej szafy jest jej wielofunkcyjność. Uniwersalny charakter wieszaka sprawia, że z powodzeniem można wykorzystać go jako garderobę przenośną do sypialni lub przedpokoju. W każdym z tych pomieszczeń może pełnić funkcję szafy, toaletki, biblioteczki lub organizera na dziecięce zabawki.

W ofercie Kuchinox znajdują się modele dostępne w kilku rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wielkość szafy do swoich potrzeb i metrażu pomieszczenia.