Wyświetlanie 1–12 z 330 wyników
36,86 
38,76 
38,76 
45,37 
38,76 
38,76 
38,76 
36,86 
38,76 
38,76 
45,37 
38,76 

Klamki i gałki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

Nieprawidłowo dobrana klamka może niekorzystnie wpłynąć na estetykę i sposób obsługi drzwi. Tymczasem to właśnie one są pierwszym elementem, który dostrzega się przed wejściem do mieszkania czy poszczególnych pomieszczeń. Choćby z tego powodu warto zadbać, aby ten detal był nie tylko funkcjonalny, lecz także komponował się z aranżacją pomieszczenia. Jako firma specjalizująca się w dostarczaniu sprawdzonych i estetycznych rozwiązań proponujemy klamki i gałki wysokiej jakości.

W naszej ofercie są dostępne klamki do drzwi zewnętrznych i klamki do drzwi wewnętrznych. Proponujemy klamki na szyldzie: okrągłym, kwadratowym, dzielonym i długim. Z uwagi na różne potrzeby Klientów dbamy o zróżnicowanie asortymentu. Klienci znajdą u nas klamki do drzwi łazienkowych z wykończeniem np.: chrom, satyna mat, patyna i mosiądz, a także akcesoria do pozostałych pomieszczeń w wielu wersjach estetycznych.

Klamki i gałki do drzwi wewnętrznych w różnych stylach

Klamki są detalem, który powinien pasować do ogólnego wystroju wnętrza. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się urządzić dom w stylu nowoczesnym, czy też retro, w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią wersję. Proponujemy klamki o zgeometryzowanych kształtach, które idealnie będą prezentowały się w pomieszczeniach urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Mamy także ponadczasowe modele do mieszkań, w których dominuje styl klasyczny.

Dla Klientów szukających nietuzinkowych rozwiązań mamy kryształowe gałki do drzwi wewnętrznych. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej nasze gałki idealnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour. Proponujemy wreszcie klamki uniwersalne i retro. Wszystkie produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości i są oferowane w przystępnych cenach.