Wyświetlanie 1–12 z 171 wyników

Klamki wewnętrzne na szyldzie długim

Praktyczne i stylowe klamki wewnętrzne na szyldzie długim od Kuchinox

Klamka jest elementem okucia drzwi. Z jednej strony umożliwia ich otwieranie i zamykanie. Z drugiej – stanowi dekorację skrzydła drzwiowego. Jednymi z dostępnych rodzajów tego typu produktów w ofercie Kuchinox są klamki wewnętrzne na szyldzie długim. Stanowią one alternatywę dla klamek na szyldzie dzielonym i z powodzeniem można je stosować zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Wybierając klamkę do drzwi wewnętrznych, trzeba kierować się nie tylko jej wyglądem, ale również przeznaczeniem. Zupełnie inne okucia uchwytowe powinno się montować np. w drzwiach łazienkowych czy gabinetowych, a inne – w pokojowych. Należy również zadbać o to, by klamka dobrze leżała w dłoni.</p.

Stylowe klamki z długim szyldem do pokojów i gabinetów

W katalogu Kuchinox przygotowaliśmy bogatą ofertę klamek, które można zamontować w przypadku jasnych oraz ciemnych drzwi pokojowych. To produkty z klasycznym wykończeniem typu patyna i satyna. Wśród okuć odnaleźć można również klamki o bogatym wzornictwie i rozmaitej kolorystyce. Idealnie nadają się do wnętrz w stylu retro czy glamour. Oferujemy klamki wewnętrzne o nieszablonowo zdobionej rękojeści, wykończeniu łączącym połysk i mat oraz na długich szyldach z gałkami. Modele te mogą zainteresować poszukiwaczy nietuzinkowych rozwiązań. Z kolei w industrialnych wnętrzach sprawdzą się czarne wewnętrzne klamki na długim szyldzie.

Klienci mogą wybierać spośród wielu produktów, które spełnią ich indywidualne oczekiwania. Klamki wewnętrzne na szyldzie długim bez przebicia nadadzą się do salonu, kuchni czy pokoju dziecka. Z kolei klamki z przebiciem na klucz lub wkładkę bębenkową sprawdzą się w przypadku np. gabinetów, schowków czy archiwów. To miejsca, w których często przechowywane są ważne dokumenty, a czasami – drogi sprzęt. W związku z tym drzwi wymagają ryglowania, które uniemożliwi wejście do środka osobom niepożądanym.

Klamki z długim szyldem do WC

W łazienkach oraz toaletach zwykle stosuje się klamki na długim szyldzie do WC. Produkty te są wyposażone w mechanizm, który za pomocą pokrętła umożliwia zablokowanie i odblokowanie zamknięcia skrzydła z tylko jednej (wewnętrznej) strony. W ofercie Kuchinox oferujemy wiele serii klamek do WC, w których znajdują się również klamki z przebiciem i bez przebicia, przeznaczone do pozostałych pomieszczeń. Dzięki temu w całym domu można zamontować produkty o jednolitej stylistyce.