Wyświetlanie 1–12 z 117 wyników

Klamki wewnętrzne na szyldzie dzielonym

Wytrzymałe i stylowe klamki wewnętrzne na szyldzie dzielonym Kuchinox

Klamki wewnętrzne na szyldzie dzielonym (tzw. krótkim) składają się z dwóch części. Pierwsza to rozeta na klamkę. Druga to element z pokrętłem bądź przebiciem na klucz lub wkładkę bębenkową. W ofercie Kuchinox posiadamy wiele tego rodzaju okuć. Z powodzeniem można je montować w drzwiach zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Produkty te odpowiednie są do drzwi wewnątrzlokalowych o grubości 38–45 mm. Są łatwe w montażu oraz charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i powszechnym rozstawem otworów montażowych – 38 mm i 41 mm.

Oferowane przez nas klamki na szyldzie dzielonym wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, wobec czego przez długi czas zachowują idealny stan. Do produkcji większości serii wykorzystujemy stop cynku i aluminium. To materiał charakteryzujący się wysoką wytrzymałością obciążeniową i odpornością na korozję. Część naszych produktów została wykonana również ze stali nierdzewnej. Tego rodzaju okucia wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością.

Nowoczesne gałki i klamki do drzwi na szyldzie dzielonym
Nasz katalog zawiera bogatą ofertę nowoczesnych i modnych klamek oraz gałek do drzwi wewnętrznych na szyldzie dzielonym. W przypadku sypialni, salonów i kuchni z powodzeniem można zastosować klasyczne i stylowe klamki z wykończeniem typu satyna czy patyna. We wnętrzach utrzymanych w stylu retro dobrze będą wyglądać klamki z wykończeniem typu mosiądz. W pomieszczeniach minimalistycznych i jasnych idealnie sprawdzą się z kolei subtelne i smukłe klamki – z szyldem kwadratowym lub okrągłym.

Właściciele mieszkań w stylu industrialnym również mogą idealnie dopasować okucia drzwiowe, wybierając spośród wielu czarnych loftowych klamek wewnętrznych na szyldzie dzielonym. Oferujemy również klamki w kolorze złota i różowego złota, a także produkty o nowatorskim wzornictwie z ciekawymi zdobieniami. To modele, które mogą zainteresować miłośników nowoczesnych, futurystycznych, awangardowych i luksusowych aranżacji pomieszczeń.

Biżuteryjne klamki do drzwi wewnętrznych na szyldzie dzielonym

Wśród produktów marki Kuchinox zdecydowanie przed szereg wychodzą klamki na szyldzie dzielonym i gałki o biżuteryjnym charakterze. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych. Produkty doskonale urozmaicą drzwi wszystkich pomieszczeń utrzymanych w stylu glamour. Okucia uchwytowe bogato zdobione kryształami podkreślą luksusowy charakter wnętrza i staną się jego niewątpliwą ozdobą.