Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Klamki do drzwi zewnętrznych

Klamki do drzwi zewnętrznych – szeroki wybór produktów

Drzwi wejściowe stanowią nie tylko wizytówkę całego domu, ale również jego zabezpieczenie. Dlatego bardzo ważne jest, by skrzydło płynnie się otwierało i stanowiło barierę dla potencjalnych włamywaczy. W tej kwestii ogromną rolę odgrywa właściwy dobór klamki zewnętrznej. Okucie to musi być dostosowane do wagi i wielkości drzwi.

W Kuchinox oferujemy szeroki wybór klamek do drzwi zewnętrznych zarówno prawych, jak i lewych. Nasze artykuły wytwarzamy z wysokiej jakości materiałów, m.in. ze stali oraz z aluminium. Część produktów dodatkowo pokryto niewidzialną warstwą tlenku glinu. Dzięki temu okucia odporne są nie tylko na korozję i uszkodzenia mechaniczne, ale także działanie czynników atmosferycznych.

Klamki do drzwi zewnętrznych Kuchinox zapewniają wieloletnią bezawaryjną funkcjonalność. Dostępne są subtelne oraz masywne modele. Projektujemy je zgodnie z najwyższymi standardami i trendami panującymi na rynku. Za sprawą wysokiej ergonomii uchwyty idealnie dopasowują się do dłoni. Estetyka ich wykonania z kolei zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Eleganckie i gustowne klamki do drzwi zewnętrznych – czarne, chromowane, satynowe

Klamki do drzwi zewnętrznych na szyldzie długim Kuchinox dostępne są w standardowym wykończeniu typu: patyna, satyna, chrom. Dzięki temu okucia zyskują uniwersalny charakter. Prezentują się elegancko i gustownie niemal w każdym modelu drzwi. Niemniej klienci, którzy stawiają na oryginalne zdobienia, mogą wybrać klamki zewnętrzne czarne. W tym kolorze oferujemy zarówno okucia do drzwi wejściowych, jak i klamki bramowe.

Klamki do drzwi zewnętrznych – wysokie standardy bezpieczeństwa

Klienci ceniący wysokie standardy bezpieczeństwa powinni wybrać klamki do drzwi zewnętrznych od sprawdzonego i cenionego na rynku producenta okuć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tego typu osobom, oferujemy specjalne modele klamek ze stalową, obrotową tarczą antyrozwierceniową. Stalowe tuleje z kolei uniemożliwiają przecięcie śrub.