Natryski prysznicowe

Natryski do kabin prysznicowych Kuchinox – różnorodność i gwarancja najwyższej jakości

Natryski do kabin prysznicowych dostępne są z reguły w wariantach na drążku, punktowym, na kolumnie oraz w formie panelu natryskowego. Najtańszym rozwiązaniem jest natrysk punktowy – montowany na jednym uchwycie z ograniczoną możliwością regulacji. Nieco droższy, ale znacznie wydajniejszy, jest natrysk na drążku. Tego typu armatura pozwala na swobodne dostosowywanie wysokości słuchawki do konkretnej osoby.

Praktyczny i tani natrysk łazienkowy – kolumna prysznicowa

Kolumna prysznicowa jest znacznie bardziej funkcjonalna niż sam natrysk na drążku czy punktowy. Sprzęt wyposażony jest nie tylko w słuchawkę, ale również w deszczownicę. Ta zamieszczona jest nad głową użytkownika. Pozwala uzyskać strumień deszczu, dając większe poczucie odprężenia podczas kąpieli. Ponadto wiele modeli wyposażonych jest w słuchawkę prysznicową działającą w 3 trybach: deszczowym, mieszanym i hydromasażu.
Produkty marki Kuchinox zaopatrzone są również w dodatkowe elementy i systemy, które czynią prysznic jeszcze wydajniejszym. Mowa w tym wypadku o kolumnach prysznicowych wyposażonych w system antykamień czy antyskręt. Dzięki temu cała konstrukcja jest trwalsza. Dbamy o najmniejsze szczegóły wykonywanych przez nas produktów – dlatego w katalogu można odnaleźć również kolumny posiadające dodatkową półkę, na której można położyć akcesoria do pielęgnacji oraz niewielkie produkty do kąpieli, m.in. gąbki, szczotki, mydła czy balsamy.

Nowoczesne natryski – panele prysznicowe

Firma Kuchinox idzie z duchem czasu i w swej ofercie posiada również nowoczesne natryski. Niewątpliwie jednym z ciekawszych proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu armatury łazienkowej są panele prysznicowe. To jedno z najdroższych urządzeń w naszym katalogu, jednocześnie zapewniające najwięcej możliwości. Panel pozwala poczuć się w kabinie prysznicowej jak w prawdziwym SPA.

Podobnie jak kolumna, natrysk wyposażony jest w deszczownicę oraz słuchawkę. Wyróżnia go jednak panel, na którym zamontowane są specjalne dysze masujące. Ukryte są one pod tzw. maskownicą. Dzięki temu ten typ natrysku, mimo wielości elementów, wciąż wygląda estetycznie. Ze wspomnianych dysz woda tryska na ciało pionowo, ożywczym strumieniem, dając poczucie większego relaksu, a tym samym łagodząc dolegliwości kręgosłupa, ociężałość i zmęczenie.