Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Natryski prysznicowe – stwórz SPA w swojej łazience

Po ciężkim dniu pracy marzysz o relaksie? Jeżeli korzystasz z prysznica, wystarczy go rozbudować o odpowiedni panel. Nowoczesne natryski prysznicowe są dostępne w wersji z hydromasażem. Stosunkowo niskim kosztem możesz zatem sprawić, że Twoja łazienka stanie się również SPA – miejscem, w którym wypoczniesz.

W naszej ofercie znalazły się zarówno tradycyjne słuchawki natryskowe, jak i kolumny natryskowe. Pierwsza grupa produktów jest podstawowym wyposażeniem każdej łazienki, a druga podnosi komfort użytkowania prysznica. W zależności od modelu kolumny prysznicowej, może on być wyposażony w różne słuchawki. Niektóre zestawy natryskowe dostępne w naszej ofercie są też wyposażone w deszczownicę. Warto przemyśleć jej zakup, bo deszczownica rozprasza strumień wody i tym samym zapewnia odprężenie podczas porannej lub wieczornej kąpieli.

Wybierz funkcjonalne i eleganckie panele natryskowe

Proponujemy natynkowe zestawy natryskowe z wykończeniem chrom lub mosiądz. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Dzięki regulacji mocowań ich montaż nie sprawia większego kłopotu. System antykamień ułatwia utrzymanie kolumny prysznicowej w dobrym stanie przez cały okres jej użytkowania. Niektóre natryski prysznicowe zostały dodatkowo wyposażone w mydelniczkę, która eliminuje konieczność montażu dodatkowej półki na mydło pod prysznicem.

Sprzedajemy także węże natryskowe o różnej długości, np. 1500 i 1700 mm.