Wyświetlanie 1–12 z 31 wyników

Kolumny natryskowe

Praktyczny i komfortowy prysznic z kolumnami natryskowymi Kuchinox

Kolumna natryskowa to rodzaj armatury do łazienki – do kabiny prysznicowej. Dostępne są warianty z baterią oraz bez. To sprzęt wyposażony w słuchawkę prysznicową z wężem, a także kolumnę z deszczownicą. Jest bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem niż natrysk na drążku oraz punktowy. Kolumna pozwala w pełni komfortowo korzystać z prysznica – ustawiać go na różnej wysokości i wybierać rozmaite strumienie wody.

W katalogu marki Kuchinox kolumny dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu natrysk można idealnie dopasować do każdego wnętrza. Oferujemy klasyczne wykończenie typu chrom, a także kolumny utrzymane w kolorze czarnym i czarnym ze złotymi elementami oraz białym z elementami w kolorze złota bądź różowego złota.

Kolumny natryskowe z deszczownicą – rozwiązanie sprzyjające odprężeniu

Kolumny natryskowe najczęściej dostępne są z deszczownicą w kształcie kwadratu bądź okręgu. To właśnie ten element natrysku gwarantuje większe poczucie relaksu. Deszczownica zapewnia efekt imitujący skapujący na ciało deszcz, co pozwala na wyjątkowe odprężenie podczas kąpieli. Poza tym każdy zestaw wyposażony jest w słuchawkę. Ta również przybiera różne kształty, ale też wyposażona może być w kilka trybów działania.

W naszym katalogu dostępne są kolumny z deszczownicą i słuchawką klasyczną oraz posiadającą 3 strumienie wody: deszczowy, masujący i mieszany. Dzięki temu rozwiązaniu z kabiny prysznicowej można uczynić domowe mini SPA. Ponadto wiele naszych produktów urozmaiciliśmy dodatkowymi systemami, które przedłużają żywotność armatury. Mowa m.in. o systemie antykamień oraz antyskręt (zapobiegającymi skręcaniu węża słuchawki).

Bezpieczne i wygodne kolumny natryskowe z baterią termostatyczną

Decydując się na kolumnę natryskową z baterią, należy zwrócić uwagę na jej rodzaj. W większości łazienek stosuje się baterie jednouchwytowe. To praktyczne i budżetowe rozwiązanie. Znacznie więcej kosztują kolumny z baterią termostatyczną. Jednak to technologia, która dla wielu użytkowników jest warta swojej ceny. Już w kilka sekund umożliwia uwolnienie strumienia wody o ustawionej z góry przez użytkownika temperaturze.

To rozwiązania szczególnie rekomendowane do domów bądź lokali, które zamieszkują rodziny z dziećmi, a także osoby starsze. Termostat, dzięki swemu działaniu, chroni przed ewentualnym poparzeniem gorącą wodą. W ten sposób zwiększa się też komfort użytkowania kolumny natryskowej z baterią termostatyczną.