Wyświetlanie 1–12 z 108 wyników

Szyldy – nasze propozycje

Szyld (inaczej osłonka lub rozetka) to element każdych drzwi – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. To właśnie na szyldzie mocowana jest klamka. W naszej ofercie znajdują się eleganckie i praktyczne szyldy. Proponujemy:

  • szyldy dzielone (okrągłe i kwadratowe),
  • szyldy podłużne.

W drzwiach zewnętrznych wykorzystuje się m.in. szyldy długie, czyli takie, na których znajduje się zarówno miejsce na klamkę, jak i otwór na klucz. Szyldy dzielone (okrągłe lub kwadratowe) często są spotykane w drzwiach wewnętrznych. Charakterystyczne dla nich jest to, że składają się z dwóch elementów. Na jednym jest montowana klamka, na drugim otwór na klucz lub inna blokada. Niestandardowe blokady są wykorzystywane m.in. w drzwiach łazienkowych.

Wybierz swój szyld na drzwi

Przygotowaliśmy szeroki wybór szyldów na drzwi. Klientom proponujemy szyldy o różnych kształtach i wymiarach. Ponieważ szyld musi pasować do klamki i pozostałych detali znajdujących się w pomieszczeniu, oferowane przez nas produkty różnią się także pod względem wykończenia. Klienci zakupią u nas szyldy na drzwi z wykończeniem m.in.: patyna, satyna, satyna mat i satyna/chrom.

Szeroka oferta, przystępne ceny oraz fachowe doradztwo – chętnie pomożemy w wyborze i wskażemy, gdzie można zakupić nasze szyldy na drzwi.