Wyświetlanie 1–12 z 142 wyników

Szyldy

Szyldy do drzwi – okucia najwyższej jakości

Szyldy do drzwi to niewielkie okucia, które odgrywają dużą rolę w funkcjonowaniu mechanizmu klamki oraz całego skrzydła. Z jednej strony stanowią osłonę maskującą, która uniemożliwia osobom niepożądanym dostanie się do konstrukcji zamka oraz klamki. Z drugiej – są swego rodzaju ozdobą, która może nadać drzwiom oryginalny charakter.

Do produkcji szyldów drzwiowych Kuchinox używane są materiały najwyższej jakości. W zależności od rodzaju okucia (wewnętrznego lub zewnętrznego) zwykle wykonywane są one ze stali, aluminium lub ZnAl (stop cynku i glinu). Dzięki temu produkty charakteryzują się wysoką trwałością. Metaliczne materiały sprawiają również, że szyldy prezentują się wyjątkowo elegancko.

Antyrozwierceniowe szyldy do drzwi zewnętrznych

Szyldy do drzwi zewnętrznych wykonywane są ze stali. Materiał ten odporny jest na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych. Okucia stalowe do drzwi wejściowych znakomicie sprawdzą się w przypadku niskich temperatur czy silnych opadów gradu oraz deszczu. Wybrane modele szyldów zewnętrznych wyposażone zostały w obrotowy talerzyk antyrozwierceniowy. Utrudnia on demontaż zamka i włamanie się do wnętrza. Produkty te szczególnie przypadną do gustu właścicielom mieszkań i inwestorom, którzy cenią wysoki poziom bezpieczeństwa.

Designerskie szyldy do drzwi wewnętrznych

Szyldy do drzwi wewnętrznych marki Kuchinox dostępne są w różnych wariantach. Oferujemy:
• szyldy z przebiciem na klucz tradycyjny z piórem – polecane do stosowania w domowych gabinetach, schowkach, spiżarniach
• szyldy z przebiciem – idealne do drzwi wewnętrznych w lokalach publicznych
• szyldy z pokrętłem – znakomicie sprawdzające się w WC.

W Kuchinox znajduje się szeroki wybór stylistyczny okuć drzwiowych. Dzięki temu z powodzeniem można dostosować je do różnych aranżacji wnętrz. Dostępne są szyldy okrągłe oraz kwadratowe. Produkty różnią sią pod względem wykończenia – od standardowego chromu, przez patynę, satynę, po grafit, stare złoto czy starą stal. W ofercie dostępne są również szyldy drzwiowe wewnętrzne dwukolorowe.