Wyświetlanie 1–12 z 130 wyników

Szyldy dzielone wewnętrzne

Szyldy dzielone do drzwi wewnętrznych – solidne i funkcjonalne

Szyld wewnętrzny to metalowa osłona u nasady klamki w drzwiach wewnątrzlokalowych. Jej zadaniem jest zabezpieczanie zamka i klamki przed uszkodzeniami. Szyld w drzwiach wewnętrznych to z pozoru niewiele znaczący detal. Potrafi jednak wyraźnie wpłynąć na charakter wnętrza. Mało tego – odgrywa ogromną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mechanizmu klamki i całego skrzydła. Warto więc dobrze przemyśleć jego dobór.

Szyldy dzielone wewnętrzne – budowa

Szyldy dzielone składają się z dwóch części – rozety przeznaczonej na klamkę oraz elementu z pokrętłem. Stosuje się je m.in. w drzwiach do łazienki i toalety. Zamiast pokrętła w dolnej części szyldu może znaleźć się otwór na klucz lub wkładkę bębenkową. Zarówno szyld, jak i klamka są tutaj osobnymi elementami.

Szyldy dzielone do drzwi wewnętrznych – wykonanie

Klamka to jeden z najczęściej używanych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Dlatego szyld dzielony do drzwi wewnętrznych powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu mechanizm będzie służyć w doskonałym stanie przez wiele lat.

Solidne i funkcjonalne modele szyldów znajdziesz w naszej ofercie. Większość produktów wykonana została ze stopu cynku i aluminium (tzw. ZnAlu), który cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozję. W naszej ofercie znajdują się też szyldy dzielone wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej.

Szyldy dzielone wewnętrzne Kuchinox

Szyldy dzielone, dostępne w ofercie Kuchinox, są eleganckie i minimalistyczne. Dostępne są w wielu modnych kolorach i formach. Nie rzucają się w oczy, za to subtelnie dopełniają aranżację przestrzeni. Doskonale wpiszą się w nowoczesny styl pomieszczeń. Nadają się do zamontowania w drzwiach o grubości 38–45 mm. Cechują je łatwy montaż i kompaktowe wymiary.

Szyld dzielony wewnętrzny Kuchinox można zamontować zarówno w mieszkaniu, jak i firmowym biurze czy obiekcie użyteczności publicznej. Dobiera się go, kierując się nie tylko poczuciem estetyki, ale też jakością użytych materiałów.