Z ociekaczem

Zlewozmywaki granitowe z ociekaczem

Najwyższa jakość wykonania zlewu

Wysokiej jakości zlewozmywaki granitowe z ociekaczem wykonane są z trwałego materiału kompozytowego. Zlewy marki Kuchinox są produktami polskimi – wytwarzanymi w naszej fabryce. Wykonujemy je w 80% z kruszywa i w 20% z żywic. Dzięki temu charakteryzują się odpornością na zarysowania, zabrudzenia, uderzenia, a także wysokie temperatury – nawet do 250°C.
Dodatkowo produkty wyposażone są w przelew w komorze, który zmniejsza ryzyko zalania kuchni, oraz w podłączenie do zmywarki. Do każdego zestawu dołączany jest syfon typu Space Saving. Element ten umożliwia skuteczne i bezproblemowe odprowadzanie ścieków do kanalizacji. Co ważne, zajmuje niewiele miejsca w szafce pod zlewem. W związku z tym z powodzeniem można schować tam kosz na śmieci czy kuchenne akcesoria.

Zlewozmywaki granitowe z ociekaczem – funkcjonalne rozwiązanie

Zlewozmywaki granitowe z ociekaczem to kompleksowe produkty, które umożliwiają wyjątkowo sprawne mycie naczyń. Ociekacz to bardzo przydatny element wyposażenia kuchni. Można na nim postawić suszarkę na naczynia, a także rozmrażać produkty spożywcze. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym żłobieniom woda ścieka wprost do komory.
<p.Zlewy granitowe marki Kuchinox pasują do szafek o standardowej szerokości 50 cm. Produkty są odwracalne – oznacza to, że można je montować ociekaczem z prawej lub lewej strony. Głębokie komory – do nawet 185 mm – pozwalają na komfortowe mycie sporej liczby naczyń oraz dużych garnków czy patelni, bez ryzyka rozchlapywania wody.

Nowoczesne zlewy granitowe z ociekaczem w różnych kolorach

Zlewy granitowe z ociekaczem oferowane są w 3 wariantach kolorystycznych: czarnym, beżowym i szarym. Taka różnorodność umożliwia dopasowanie produktu do rozmaitych stylów wnętrzarskich. Czarny zlewozmywak z ociekaczem doskonale sprawdzi się w kuchni w stylu loftowym, nowojorskim czy New Hampton. Szary zlew znakomicie będzie pasował do białych oraz szarych mebli. Z kolei beżowy idealnie nadaje się do zastosowania we wnętrzach klasycznych, rustykalnych czy skandynawskich. Produkty te z powodzeniem można montować w blatach drewnianych, laminowanych lub kamiennych.