Zlewozmywaki 1-komorowe

Zlewozmywaki granitowe 1-komorowe

Zlewozmywaki granitowe 1-komorowe – do małych i dużych kuchni

Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe marki Kuchinox są produktami polskimi – wytwarzanymi w naszej fabryce. Wykonujemy je z trwałego materiału kompozytowego, składającego się w 80% z kruszywa i w 20% z żywic. Dzięki temu zlewy granitowe wyróżniają się znakomitą odpornością na zarysowania, uderzenia czy zabrudzenia. Wytrzymują również działanie wysokich temperatur, do 250°C.

Kompaktowe wymiary zlewów granitowych sprawiają, że doskonale sprawdzają się one w przypadku małych oraz dużych kuchni. Wszystkie oferowane przez nas modele pasują do standardowych szafek o szerokości 50 cm. Produkty są odwracalne, dlatego można je montować ociekaczem z lewej lub prawej strony.

Funkcjonalne zlewozmywaki granitowe jednokomorowe

Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe dostępne są w wariancie z ociekaczem lub półociekaczem. Druga opcja polecana jest właścicielom niewielkich wnętrz. Niemniej równie dobrze sprawdzi się ona w dużych kuchniach. Zlewy wyposażone w ociekacz lub półociekacz są bardzo funkcjonalne. Element umożliwia skuteczne odprowadzenie wody ze schnących naczyń lub rozmrażanych produktów spożywczych wprost do komory.

Modele granitowe 1-komorowe wyposażone są również w odpływ w komorze. Minimalizuje on ryzyko zalania kuchni w przypadku zatkania zlewu. Do zestawu dołączony jest syfon Space Saving. Tego rodzaju element nie tylko umożliwia niezawodne odprowadzanie brudnej wody do kanalizacji. Wyróżnia się on również pod kątem oszczędności miejsca w szafce pod zlewem. Dzięki temu można wygodnie przechowywać kuchenne urządzenia czy akcesoria.

Designerskie zlewy granitowe jednokomorowe z ociekaczem

Funkcjonalność i trwałość jednokomorowych zlewów granitowych z ociekaczem to nie wszystko, na co zwracają uwagę klienci. Obecnie dużą rolę odgrywa również design produktu. Zlewy marki Kuchinox tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami. Oferujemy produkty o kanciastych i obłych kształtach, a poszczególne modele wyposażyliśmy w znakomicie prezentujące się, gładkie krawędzie styku. Zlewozmywaki jednokomorowe granitowe oferujemy w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej i beżowej.