Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zlewozmywaki stalowe 1,5-komorowe

Zlewozmywaki stalowe 1,5-komorowe – idealne do średniej wielkości kuchni

Zlewozmywaki stalowe 1,5-komorowe to wciąż niecodzienne, choć bardzo funkcjonalne, elementy wyposażenia kuchni. Z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie inwestorów. Ich rozmiar sprawia, że są idealne do średniej wielkości pomieszczeń. Można wykorzystywać je wraz ze zmywarką bądź bez niej. Zlewy 1,5-komorowe pozwalają na komfortowe mycie naczyń i produktów spożywczych czy na rozmrażanie żywności.

Zlewozmywak półtorakomorowy stalowy – praktyczny i wygodny w użytkowaniu

Zlewozmywaki 1,5-komorowe stalowe to uniwersalne modele, które świetnie pasują do niemal każdej kuchni. Za sprawą wykonania z wysokiej jakości stali są odporne na zarysowania i działanie skrajnych temperatur. Doskonale prezentują się nawet po wielu latach ich intensywnej eksploatacji. Duża komora idealnie nadaje się do mycia naczyń. Jest głęboka i przestronna, dlatego z powodzeniem można umyć w niej nawet duże garnki czy patelnie. Niewielka komora przyda się m.in. do rozmrażania produktów spożywczych, mycia warzyw czy owoców lub odłożenia naczyń szczególnie narażonych na stłuczenie, np. szklanek czy filiżanek. Zlewozmywaki 1,5-komorowe stalowe są wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Zlewozmywak półtorakomorowy stalowy bez ociekacza – najlepszy do małych kuchni

Zlew półtorakomorowy bez ociekacza najlepiej sprawdzi się w kuchni wyposażonej w zmywarkę. Ociekacz nie jest w niej niezbędny, ponieważ naczynia są myte i suszone wewnątrz urządzenia. Takie rozwiązanie jest szczególnie popularne w niewielkich kuchniach z małą ilością przestrzeni roboczej. Zlew 1,5-komorowy pozwala zaoszczędzić sporo miejsca na blacie. Wiele osób nie wyobraża sobie jednak funkcjonowania w kuchni bez ociekacza. By zachować niewielką przestrzeń do osuszania umytych naczyń, można zdecydować się na zlewozmywak 1,5-komorowy stalowy z półociekaczem. Mała, płaska powierzchnia znajdująca się obok komory zlewu pozwala na odstawienie kilku umytych ręcznie szklanek bądź talerza, który nie zmieścił się do zmywarki. To idealny kompromis pomiędzy zlewem z ociekaczem i bez niego.