Zlewozmywaki stalowe – 1-komorowe

Zlewozmywaki stalowe 1-komorowe do małych kuchni

Zlewozmywaki stalowe 1-komorowe to jedne z najtańszych produktów w swej kategorii. Doskonale nadają się do małych kuchni, ponieważ ich ogromną zaletą jest fakt, że zajmują niewiele miejsca. Zlewozmywaki marki Kuchinox wykonujemy z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu są odporne na zabrudzenia i szkodliwe działanie skrajnych temperatur. Najmniejsze zlewy można montować na szafkach o szerokości 50 cm. Dostępne są one w zestawie z syfonem.

Zlewozmywaki 1-komorowe granitowe – elegancja i styl

Marka Kuchinox oferuje również zlewozmywaki granitowe. Są nieco droższe, ale charakteryzują się lepszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wypadają świetnie pod kątem estetycznym. Dzięki zastosowanemu materiałowi prezentują się elegancko i dostępne są w różnych kolorach: beżowym, szarym i czarnym.

Funkcjonalne zlewozmywaki 1-komorowe z ociekaczem

Zlewozmywaki 1-komorowe dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Oferujemy zlewy okrągłe, kwadratowe, a także prostokątne. Najmniejsze zlewy jednokomorowe mają szerokość 380 mm. Z kolei największe rozwiązania w tej kategorii osiągają nawet 600 mm. W przypadku tych mniejszych zlewów i też małych kuchni warto zwracać uwagę na głębokość, która pozwala pomieścić wewnątrz więcej naczyń.

Zlewy z małymi komorami będą dobrym rozwiązaniem do kuchni wyposażonych w zmywarki. W przypadku braku urządzenia warto zdecydować się na zlew z ociekaczem. Model taki zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo funkcjonalny. Ociekacz może służyć do odkładania brudnych bądź czystych naczyń. Wielu użytkowników wykorzystuje tę część zlewu m.in. do rozmrażania mięsa czy innych produktów, gdy komora jest pełna. Na ociekaczu można postawić również niewielką suszarkę na naczynia.

Jeżeli zlew z pełnym ociekaczem wciąż jest za duży do małej kuchni, można wybrać specjalny zlewozmywak 1-komorowy z półociekaczem. Ten wariant umożliwia zaoszczędzenie miejsca w kuchni, jednocześnie dając użytkownikom więcej możliwości. Tę dogodność z pewnością docenią osoby, które w kuchni spędzają dużo czasu, często gotują i nie posiadają elektrycznej zmywarki do naczyń.