Zlewozmywaki stalowe – wpuszczane

Zlewozmywaki wpuszczane w blat Kuchinox – sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie

Zlewozmywaki wpuszczane w blat od lat cieszą się olbrzymią popularnością. Jednym z etapów instalacji produktu jest odrysowanie konturu zlewu (umieszczonego na blacie dnem do góry), a następnie wycięcie wyrzynarką odpowiedniej wielkości otworu, w który zostanie wpuszczony zlew. Może być on montowany na dwa sposoby:
• z krawędziami nieznacznie wychodzącymi nad poziom blatu
• z krawędziami pozostającymi na równi z blatem.

Zlewozmywaki wpuszczane stalowe marki Kuchinox to, obok zlewów nakładanych, jedne z najchętniej wybieranych przez klientów produktów. Prezentują się wyjątkowo estetycznie i umożliwiają komfortowe mycie naczyń oraz wykonywanie codziennych czynności w kuchni.

Rodzaje zlewozmywaków stalowych wpuszczanych

Wśród zlewozmywaków stalowych wpuszczanych można wyróżnić zlewy przeznaczone do małych oraz dużych kuchni. Zlewozmywaki jednokomorowe o szerokości nieprzekraczającej 400 mm doskonale nadają się do niewielkich pomieszczeń, w których klienci stawiają na oszczędność miejsca. To nierzadko modele wyposażone w głęboką komorę, która rekompensuje nieduże wymiary zlewu i jest w stanie pomieścić sporo naczyń oraz duże garnki.
Konstrukcje 1,5-komorowe czy 2-komorowe z dodatkowym ociekaczem sprawdzą się w przypadku małych, średnich oraz dużych kuchni. W naszym katalogu dostępne są zlewozmywaki kwadratowe i okrągłe. To rozróżnienie kształtów zapewnia klientom swobodę aranżacji i możliwość dopasowania zlewu do charakteru wnętrza. Zlewy wpuszczane oferowane są jako modele ze standardowym wykończeniem gładkim. Dostępne są również produkty z wykończeniem typu len, które czyni je jeszcze bardziej odpornymi na zarysowania.

Nowoczesne zlewozmywaki wpuszczane

Zlewozmywaki wpuszczane marki Kuchinox to produkty wykonywane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Charakteryzują się odpornością na szok termiczny, silne zabrudzenia oraz uderzenia. O ich trwałości dodatkowo świadczy 15-letnia gwarancja, którą objęte są nasze zlewozmywaki.

Część zlewów wyposażona jest w opcję podłączenia zmywarki, co umożliwia łatwe odprowadzanie brudnej wody z urządzenia do kanalizacji. Do każdego naszego zlewozmywaka dołączony jest syfon, który zapobiega przedostawaniu się do wnętrza nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, poszczególne modele to produkty wpuszczane odwracalne. Dzięki temu można montować je z ociekaczem z lewej bądź prawej strony, co ułatwia zagospodarowanie przestrzeni wokół zlewu.