Rab i Alanis

Rab to seria klasycznych, prostokątnych zlewozmywaków granitowych. Stosunkowo płytka komora zlewu będzie idealna dla tych, którym zależy na uzyskaniu pod zlewem jak największej przestrzeni.

Cechą charakterystyczną zlewów Rab jest geometryczny wzór widoczny na ociekaczu. Zagłębienie to odpowiada za sprawne odprowadzenie wody z suszących się naczyń czy produktów spożywczych.

Alanis to jedna z najbardziej efektownych serii armatury w portfolio marki Kuchinox. Powstała jako odpowiedź na aktualne wnętrzarskie trendy.  W kolekcji Alanis znalazły się modele pasujące idealnie do wszystkich łazienek i kuchni niezależnie od stylu, w jakim zostały urządzone.

Baterie Alanis chętnie wybierane są do równego rodzaju inwestycji, w których szczególnie liczy się wygląd wnętrza. Spotkać je można najczęściej w takich miejscach jak salony kosmetyczne czy fryzjerskie, gdzie podkreślają prestiż danego miejsca.

Rab - zlewozmywak
Rab - zlewozmywak
572 zł
Szerokość: 440 mm Długość: 560 mm Głębokość: 175 mm Do szafki: 500 mm Odpływ: 3,5 cala Model: 1 komora Syfon w zestawie: tak, Space Saving Kod: SBF 513Y EAN: 5907791192387
Alanis - bateria zlewozmywakowa
Alanis - bateria zlewozmywakowa
400 zł
Typ uchwytu: jednouchwytowa Sposób montażu: stojący Średnica głowicy: 25 mm Rodzaj głowicy: ceramiczna Kod: BQI 065D EAN: 5907791170071

Pozostałe inspiracje

Inspiracja Rab i Alanis
Inspiracja Fonte
Inspiracja Elza i Hunter
Inspiracja Yogo