Aster – klamka

45,73

Typ: szyld dzielony okrągły
Rodzaj: wewnętrzna
Kod: KAS 3M0A
EAN: 5907791124593

Wykończenie: satyna mat

Klamki Aster marki Kuchinox występują w dwóch wersjach kolorystycznych: szczotkowanej patyny i satyny. Matowe wykończenie gwarantuje brak pozostawianych „odcisków palców”. To seria stworzona dla osób ceniących sobie prostotę i klasyczną elegancję we wnętrzach. W ofercie klamki: na klucz zwykły, wkładkę bębenkową, bez przebicia i z blokadą WC. Dostępne kolory: satyna mat, patyna mat.

Gwarancja na mechanizm wspomagania klamki

5 lat

Segment klamek

Classic

Styl

Klasyczny

Rodzaj

Wewnętrzna

Typ

Szyld dzielony okrągły

Wykończenie

Satyna mat

Materiał wykonania rękojeści

Aluminium

Materiał wykonania szyldu

Aluminium – osłona maskująca, ZnAl – montażowa część rozety

Długość rękojeści

115 mm

Wysokość

⌀ 50 mm

Głębokość rozety

10 mm

Głębokość od rozety do końca rękojeści

50 mm

Rozstaw otworów montażowych

41 mm

Przeznaczenie

Drzwi wewnątrzlokalowe o grubości 38- 45 mm

Cechy produktu

Produkty z serii Aster

Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka