Aster – klamka

52,02

Typ: szyld długi
Rodzaj: wewnętrzna
Rodzaj przebicia: klucz
Rozstaw: 72 mm
Kod: KAS 4M1A
EAN: 5907791124647

Wykończenie: patyna mat

Klamki Aster marki Kuchinox występują w dwóch wersjach kolorystycznych: szczotkowanej patyny i satyny. Matowe wykończenie gwarantuje brak pozostawianych „odcisków palców”. To seria stworzona dla osób ceniących sobie prostotę i klasyczną elegancję we wnętrzach. W ofercie klamki: na klucz zwykły, wkładkę bębenkową, bez przebicia i z blokadą WC. Dostępne kolory: satyna mat, patyna mat.

Gwarancja na mechanizm wspomagania klamki

5 lat

Rodzaj przebicia

Klucz

Rozstaw

72 mm

Segment klamek

Classic

Styl

Klasyczny

Rodzaj

Wewnętrzna

Typ

Szyld długi

Wykończenie

Patyna mat

Materiał wykonania rękojeści

Aluminium

Materiał wykonania szyldu

Stal

Długość rękojeści

115 mm

Wysokość

240 mm

Szerokość

40 mm

Głębokość szyldu długiego

20 mm

Głębokość od szyldu do końca rękojeści

50 mm

Rozstaw otworów montażowych

215 mm

Przeznaczenie

Drzwi wewnątrzlokalowe o grubości 38- 45 mm

Cechy produktu

Produkty z serii Aster

Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka
Aster – klamka