Wróć do listy Wróć do listy

Aktualności

Garderoba doskonale zorganizowana - akcesoria FLORIDA i MIAMI

Przedświąteczne porządki to doskonała okazja do przejrzenia naszych szaf i garderób. Pomocne z pewnością okażą się nasze nowe organizery - serie FLORIDA oraz MIAMI.

Do sprzedaży trafiły dwie serie akcesoriów do organizacji, które ułatwią zaaranżowanie funkcjonalnej szafy czy garderoby. W ofercie znalazły się zarówno pojemniki przeznaczone do przechowywania ubrań, jak i obuwia. Dzięki szerokiej ofercie - zróżnicowanym kształtom i rozmiarom opakowań, mamy możliwość wykorzystania organizerów nawet w najmniej pojemnych szafach.

Organizery dostępne są w uniwersalnych odcieniach beżu. Seria FLORIDA wykonana jest z materiału w biało-beżowe pionowe pasy, motywem MIAMInatomiast są nieregularne, gęste prążki.

Praktyczne wykorzystanie naszych organizerów mieliśmy okazję sprawdzić podczas wyjątkowej sesji zorganizowanej we współpracy ze stylistką Martą Górecką z FIND THE SENSE, która przygotowała dla naszych modelek oryginalne stylizacje. Jak widzicie na zdjęciach organizery MIAMIi FLORIDA  to nie tylko idealne rozwiązanie do zamkniętych szaf i garderób. Pięknie prezentują się również w otwartych przestrzeniach.

Produkty marki Kuchinox wykorzystane podczas sesji: