Porady praktyczne

Porady praktyczne

Wymiana klamki i szyldu w drzwiach – jak zmierzyć, dobrać i zamontować?

dodano:

Niezależnie od tego, z jakiego rodzaju drzwiami mamy do czynienia, klamka jest ich kluczowym elementem. Zwykle służy przez długi czas, choć zdarzają się sytuacje, w których należy ją wymienić. Po latach może przestać ona działać prawidłowo, blokować się lub obracać wokół własnej osi. Jeśli naprawa nie wchodzi w grę, konieczna jest wymiana klamki w drzwiach na nową. Jak to zrobić, by uniknąć podstawowych błędów?

czytaj więcej

Porady praktyczne

Wymiary zlewu kuchennego – jaki wybrać?

dodano

Wybór zlewu kuchennego to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności i dopasowania do wnętrza. Wymiary zlewu muszą harmonizować z całą przestrzenią kuchni, wpisując się w jej wymogi ergonomiczne i estetyczne. To od metrażu pomieszczenia, układu szafek, a także indywidualnych potrzeb użytkowników zależy, jaki zlew okaże się najbardziej praktycznym wyborem. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając rozmiar zlewozmywaka.

czytaj więcej

Porady praktyczne

Remont kuchni w bloku – koszt, porady

dodano

Remont kuchni podnosi komfort codziennego życia i pozwala stworzyć swoją wymarzoną, estetyczną i funkcjonalną przestrzeń. Choć wiąże się zwykle ze sporymi wydatkami, warto pamiętać, że remont to nie tylko koszt. To również inwestycja, która podnosi wartość mieszkania. Ile kosztuje remont kuchni? Na co zwrócić uwagę planując budżet? Na jaki sprzęt warto się zdecydować, mieszkając w bloku? Poniżej odpowiadamy na te pytania i zamieszczamy wskazówki, które mogą pomóc Ci w sprawnym przeprowadzeniu re…

czytaj więcej

Porady praktyczne

Bateria bidetowa – funkcje, rodzaje i zalety

dodano

Bateria bidetowa to nieodłączny element każdej łazienki, w której znajduje się bidet. To nie tylko praktyczne urządzenie, ale również istotny element dekoracyjny. Baterie bidetowe dostępne są w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do wnętrza swojej łazienki.

czytaj więcej