garderoba

Jeśli często narzekasz, że nigdy niczego nie możesz znaleźć w swojej garderobie, ubrania gniotą się, a na nowe nie ma miejsca, to znak, że pora na zmiany. Najczęściej problemem jest nie sama garderoba, lecz sposób organizacji jej zawartości. Nawet na niewielkiej przestrzeni możesz zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy, jednak musisz się do tego odpowiednio przygotować. Kluczem do sukcesu są przydatne akcesoria do garderoby z naszych kolekcji Miami i Florida. W ofercie Kuchinox znajdziesz kompleksowe wyposażenie, składające się m.in. z różnej wielkości pudełek, organizerów, pokrowców itp., które pozwolą ci szybko i skutecznie zrobić idealny porządek.

Przydatne akcesoria, które musisz mieć w swojej garderobie

  • Pudła i pudełka. To absolutny “must-have” w każdej garderobie. Stanowią bardzo funkcjonalny dodatek, który pozwoli ci posegregować i uporządkować różne rzeczy – począwszy od ubrań, skończywszy na dodatkach. Można w nich przechowywać sezonowe części garderoby, np. zimowe czapki lub letnie apaszki. Pozwalają na dogodne segregowanie ubrań, np. strojów sportowych, bawełnianych koszulek czy bielizny. Nadają się również do przechowywania różnorodnych dodatków, takich jak krawaty, paski, szaliki. W naszej ofercie znajdziesz pudełka w różnych rozmiarach, więc z powodzeniem dobierzesz je stosownie do swoich potrzeb. Są lekkie, funkcjonalne i bardzo wytrzymałe. Dostępne są w wersji z pokrywą lub bez. Wszystkie wyposażone zostały w poręczny uchwyt z boku.
  • Torby do garderoby. Torby idealnie nadają się do przechowywania np. zimowych kurtek, pościeli, kołder itp. Zapakowane w nie rzeczy będą zajmować zdecydowanie mniej miejsca.
  • Podwieszane organizery. To bardzo przydatny dodatek do garderoby, który składa się z kilku przegródek i spełnia funkcje dodatkowych półek do przechowywania ubrań czy dodatków. Wystarczy zawiesić go na drążku, aby zyskać dodatkową przestrzeń do porządkowania rzeczy. W naszej ofercie dostępne są organizery w wariancie z 5 lub 8 półkami.
  • Pokrowce na ubrania. To przydatne akcesorium do przechowywania eleganckiej lub sezonowej odzieży. Długo nieużywane lub szczególnie delikatne ubrania mogłyby ulec zniszczeniu, jeśli zostałyby po prostu odłożone na półkę lub, co gorsza, upchnięte niedbale w kąt. Pokrowiec skutecznie zabezpieczy sezonowe lub rzadko używane części garderoby.

Akcesoria do garderoby z kolekcji Miami i Florida

W kolekcjach Miami i Florida można znaleźć różne akcesoria do garderoby wykonane z trwałej i wytrzymałej włókniny wykończonej w odcieniu beżowym. Miami wyróżnia się stonowanym, bardzo minimalistycznym designem, dlatego stanowi rozwiązanie uniwersalne, które sprawdzi się w każdej garderobie. Florida posiada bardzo delikatne zdobienie w postaci pasków w ciemniejszym odcieniu, subtelnie nawiązując do stylistyki marynistycznej.

Na którą kolekcję się zdecydujesz? To już zależy od ciebie! Najważniejsze, że dzięki tym akcesoriom już nigdy nie będziesz narzekać na nieporządek w swojej garderobie.