Przedpokój w stylu loftowym – praktyczne i stylowe wyposażenie

dodano:

Porady aranżacyjne

Minimalistyczny design i surowość to połączenie wnętrzarskie, na które decyduje się wielu właścicieli mieszkań i domów. Styl loftowy z powodzeniem można zastosować w sypialni, kuchni, łazience, a nawet w przedpokoju. Kluczem do podkreślenia unikalnego charakteru pomieszczenia są detale i dodatkowe wyposażenie. Sprawdź, jak urządzić praktyczny i stylowy industrialny przedpokój.

Jak urządzić loftowy przedpokój?

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Wobec tego podczas urządzania domu szczególną uwagę zwrócić należy na aranżację przedpokoju. Pomieszczenie to każdego dnia wita i żegna nie tylko lokatorów mieszkania, ale również odwiedzających ich gości. Jak jednak stylowo wyposażyć i udekorować wnętrze, które z reguły jest niewielkie, a dodatkowo powinno być praktyczne? Znakomitym rozwiązaniem będzie zastosowanie w przedpokoju loftowej aranżacji.

Ściany w industrialnym przedpokoju powinny mieć stonowane barwy. Najlepiej w tym przypadku sprawdzą się odcienie szarości. Niektórzy projektanci decydują się na jedną ścianę z surowej cegły lub pustaków. Wyposażając loftowe pomieszczenie, trzeba także pamiętać o doborze dodatków wykonanych z odpowiednich materiałów, np. ze szkła czy z metalu.

Stylowa garderoba do loftowego przedpokoju

Loftowy przedpokój to przestrzeń, w której bardzo często stawia się przenośne garderoby. Miłośnicy industrialnych klimatów powinni rozważyć umieszczenie we wnętrzu garderoby wolnostojącej Loft II marki Kuchinox. To jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które intryguje designem i znakomicie wpasowuje się w loftowe pomieszczenia.

Czarna garderoba wykonana z metalu to unikalny mebel, który nada industrialnemu przedpokojowi oryginalny charakter. Udźwig drążka do 10 kg umożliwia swobodne rozwieszenie okryć wierzchnich. Dolną półkę garderoby można obciążyć nawet do 20 kg. Element ten posłuży jako miejsce na buty, torby czy plecaki. Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu LOVE LOFT II WE DO…

Wyposażenie industrialnego przedpokoju z elementami drewna

W pomieszczeniach utrzymanych w aranżacji industrialnej powinno się stosować dodatki i detale wykonane z naturalnych surowców. W grę wchodzą nie tylko metal i szkło. Ocieplenie aranżacji wnętrza loftowego umożliwia drewno. Dodatki i akcesoria wykonane z tego materiału doskonale pasują do minimalistycznej i surowej przestrzeni.

Drewno stosowane jest podczas tworzenia różnych produktów oferowanych przez Kuchinox. Materiału tego użyto również przy produkcji garderoby LIVIA. Mebel idealnie sprawdzi się w minimalistycznej i niewielkiej przestrzeni. Konstrukcja zbudowana jest z kwadratowych, metalowych profili malowanych proszkowo na kolor głębokiej czerni. Odzież można zawiesić na drewnianym drążku o udźwigu 10 kg, na wysokości 160 cm. Smukłe kształty garderoby umożliwiają umieszczenie jej nawet w bardzo wąskich przedpokojach.

Szafka na buty do przedpokoju w stylu loftowym

Nie w każdym przedpokoju znajdzie się miejsce na szeroką i wysoką garderobę. Niemniej w Kuchinox dostępne są również produkty do wyposażenia niewielkich industrialnych wnętrz. Wśród nich można odnaleźć stalowe, grafitowe stojaki na obuwie. Buty poustawiane wzdłuż ściany to zmora użytkowników małych korytarzy. Półki na obuwie mogą rozwiązać ten problem.

Na stronie Kuchinox prezentujemy kilka modeli stojaków. Dostępne są szafki 3- oraz 4-poziomowe. Na półkach można zmieścić 12–16 par butów o wadze 40–60 kg. Korzystanie ze stojaka ułatwi zachowanie porządku w pomieszczeniu, a metalowa konstrukcja podkreśli industrialny charakter wnętrza.

udostępnij Facebook Twitter Linked In
oceń artykuł