Najczęściej zadawane pytania

Gdzie kupić części zamienne do produktów natryskowych Kuchinox?

W celu zakupu części zamiennych do natrysków marki Kuchinox należy skontaktować się z Serwisem, e-mail: zamienne@kuchinox.pl.

Jaki okresem gwarancyjnym objęte są natryski Kuchinox?

Zestawy natryskowe, słuchawki natryskowe i węże prysznicowe objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Okres gwarancyjny na kolumny natryskowe w zależności od modelu wynosi od 5 do 2 lat. Szczegóły dotyczące gwarancji znajdują się w kartach gwarancyjnych.

Regulowany rozstaw montażu kolumny natryskowej i zestawu natryskowego. W czym pomaga?

Dzięki regulowanemu rozstawowi montażu nowy produkt (kolumnę natryskową bądź zestaw natryskowy) można bezproblemowo zamontować w istniejących już otworach w ścianie, bez konieczności wywiercania nowych.

Ilość funkcji w słuchawce natryskowej. Czy ma znaczenie? Jaka ich ilość jest najlepsza?

Na rynku dostępne są przede wszystkim słuchawki jedno-, dwu- i trzyfunkcyjne (strumień deszczowy, strumień masujący, strumień mieszany). Ma to znaczenie dla komfortu kąpieli, bowiem im więcej rodzajów strumieni, tym dokładniej możemy dopasować kąpiel do swoich aktualnych potrzeb.

W jaki sposób zgłosić reklamację na produkty Kuchinox?

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem zgłoszenia reklamacji jest skorzystanie z formularza online (https://net.kuchinox.pl/reklamacja/zloz). Po wypełnieniu i wysłaniu (za pomocą przycisku PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE) zgłoszenia należy zaczekać na kontakt z Działem Serwisu, który przeprowadzi Cię przez cały proces reklamacyjny.

Deszczownie górne. Czy wszystkie mają identyczny gwint? Czy do kolumny marki Kuchinox mogę dokupić dowolną deszczownię?

Zdecydowana większość deszczowni dostępnych na rynku ma standardowy gwint ½’’. Można więc bez obaw kompletować je z kolumnami natryskowymi marki Kuchinox.

Czym najlepiej czyścić armaturę łazienkową?

Do czyszczenia armatury najlepiej wykorzystywać specjalne, dedykowane do tego preparat. Dobrym sposobem jest także użycie roztworu wody z octem (1:1). Należy pamiętać, by do czyszczenia używać jedynie miękkich ściereczek bądź gąbek.

Czym jest i jak działa system antykamień umieszczony w słuchawkach prysznicowych i deszczowniach Kuchinox?

System antykamień pomaga w utrzymaniu czystości i drożności dysz umieszczonych w deszczowniach i słuchawkach prysznicowych. Najczęściej składa się on z gumowych tulejek, które należy potrzeć dłonią, wykruszając wapienny osad ze środka.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zapytaj, lub od razu wypełnij formularz:

* pola wymagane