wykończenie len w zlewozmywakach

W trakcie wybierania zlewozmywaka do kuchni należy zwrócić uwagę nie tylko na jego walory estetyczne i cenę, ale przede wszystkim na zastosowany materiał. Największą popularnością cieszą się zlewozmywaki ze stali szlachetnej. Materiał ten jest połączeniem pierwiastków chromu i niklu, co zapewnia dużą odporność na korozję i działanie detergentów. Taki zlewozmywak, zależnie od potrzeb domowników, można wykończyć na różne sposoby. Jedną z dostępnych możliwości jest wykończenie len. Z naszego wpisu dowiesz się, czym jest i jakie są jego zalety. Zapraszamy do lektury!

Czym jest wykończenie len?

Wykończenie len inaczej nazywane jest dekorem. Polega ono na wykończeniu zlewozmywaka stalowego specjalną siateczką, która przypomina płótno. Zastosowanie takiego rozwiązania podnosi walory użytkowe zlewozmywaka: ogranicza ryzyko zarysowania, wchłaniania zapachów czy przywierania trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Jakie są najważniejsze zalety wykończenia len?

1. Łatwość usuwania osadów i zabrudzeń

Zlewozmywaki z wykończeniem len zachowują swoją świeżość i estetyczny wygląd na długo. Dzieje się tak za sprawą siateczki, która utrudnia wnikanie zabrudzeń i osadów. Do pielęgnacji takiego zlewu wystarczą standardowe środki dostępne w sklepach i drogeriach. Zlew można szorować gąbeczką. Na takich zlewach nie pojawiają się nieestetyczne zacieki i ślady palców. Ponadto jest to wykończenie sprzyjające higienie. Razem z zanieczyszczeniami znikają szkodliwe drobnoustroje.

2. Duży wybór rozmiarów i kształtów

Większość osób przy wyborze zlewozmywaka kieruje się jego wyglądem oraz rozmiarem. Nic dziwnego, w końcu każdy pragnie, aby jego kuchnia była ładna i funkcjonalna. Jedni użytkownicy wolą zlewy kwadratowe, inni okrągłe lub podłużne. Przemyśleliśmy tę kwestię, dlatego na naszej stronie znajdują się zlewozmywaki we wszystkich dostępnych rozmiarach:

3. Różne warianty montażu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z głównych czynników decydujących o wyborze zlewozmywaka jest sposób jego montażu. Niekiedy nie chcesz ingerować w powierzchnię blatu czy wnętrze szafek. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się dwa rozwiązania, które sprostają wszystkim oczekiwaniom, niezależnie od tego, czy modernizujesz starą kuchnię, czy urządzasz ją na nowo. Asortyment obejmuje:

4. Nowoczesny wygląd i łatwość w doborze baterii oraz akcesoriów

Zlewozmywaki z wykończeniem len są bardzo ładne. W spektakularny sposób odbijają światło, dzięki czemu zawsze wyglądają jak nowe. Ze względu na neutralną, srebrną barwę sprawdzą się zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Bez problemu dobierzesz do nich baterię kuchenną czy niezbędne akcesoria do zlewozmywaków. Dzięki temu stworzysz kuchnię, w której po prostu chce się być i cieszyć życiem.

Dlaczego warto zainwestować w zlewozmywak z wykończeniem len?

Zlewozmywaki z wykończeniem len polecamy tym, którym zależy nie tylko na higienie, ale również na długiej żywotności zlewu. Takie zlewozmywaki są jednymi z najtrwalszych dostępnych na rynku. Ich atutem jest atrakcyjna cena i szeroki wybór dostępnych modeli. Tylko w naszej ofercie znajdują się fantastyczne produkty z serii Faro, Orion, Standard czy Jasper.

W przypadku zainteresowania specyfikacją techniczną produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 42 715 41 33 lub wysłania e-maila na adres bok@kuchinox.pl. Klientom udostępniamy katalog zlewozmywaków stalowych Kuchinox – zachęcamy do zapoznania się.Na każdy zlewozmywak przysługuje 15 lat gwarancji!