4 zalety wykończenia len w zlewozmywakach

dodano:

Porady praktyczne

W trakcie wybierania zlewozmywaka należy zwrócić uwagę nie tylko na jego walory estetyczne i cenę, ale przede wszystkim na materiał, z którego produkt został wykonany. Największą popularność zyskały zlewozmywaki ze stali szlachetnej. Materiał ten stanowi połączenie chromu i niklu, co zapewnia jego odporność na korozję i na działanie silnych detergentów. Wykonany z niego zlewozmywak, zależnie od potrzeb domowników, można wykończyć na różne sposoby. Jedną z dostępnych możliwości jest wykończenie len. Z naszego artykułu dowiesz się, czym jest len i jakie są jego zalety. Zapraszamy do lektury!

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY WYKOŃCZENIA LEN

Wykończenie len inaczej nazywane jest dekorem. Uzyskuje się je dzięki pokryciu powierzchni zlewozmywaka stalowego specjalną siateczką, która przypomina płótno. Zastosowanie takiego rozwiązania podnosi walory użytkowe elementu – ogranicza ryzyko zarysowania powierzchni, wchłaniania zapachów czy przywierania trudnych do usunięcia zabrudzeń. Jakie dokładnie są jego zalety?

  1. Łatwe usuwanie osadów i zabrudzeń

Do pielęgnacji zlewu z wykończeniem typu len wystarczą standardowe środki czystości dostępne w sklepach. Powierzchnię można myć gąbką. Dodatkowo jest odporna na pojawianie się nieestetycznych zacieków i śladów palców. Len to wykończenie sprzyjające utrzymaniu higieny. Razem z zanieczyszczeniami znikają szkodliwe drobnoustroje.

  1. Duży wybór rozmiarów i kształtów

Większość osób podczas wyboru zlewozmywaka kieruje się wyglądem oraz rozmiarem produktu. Nic dziwnego – w końcu każdy chce, aby jego kuchnia była ładna i funkcjonalna. Jedni użytkownicy wolą zlewy kwadratowe, inni decydują się na okrągłe lub podłużne. W naszej ofercie znajdziesz produkty we wszystkich popularnych wariantach. W katalogu Kuchinox dostępne są m.in.:

  1. Różne warianty montażu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z głównych czynników decydujących o wyborze zlewozmywaka jest sposób jego montażu. Większość osób woli unikać ingerencji w powierzchnię blatu czy wnętrze szafek. Dlatego w naszej ofercie uwzględniliśmy dwa rozwiązania, które sprostają wszelkim oczekiwaniom – niezależnie od tego, czy modernizujesz starą kuchnię, czy urządzasz ją na nowo. W katalogu Kuchinox znajdziesz:

Dwa sposoby montażu pozwolą Ci wybrać wariant pasujący do Twojej kuchni. Więcej porad znajdziesz w artykule Zlewozmywak stalowy – jaki wybrać i jak montować?

  1. Nowoczesny wygląd i łatwy dobór baterii oraz akcesoriów

Zlewozmywaki stalowe len charakteryzują się estetycznym wyglądem. Od ich powierzchni odbija się światło, dzięki czemu produkty zawsze wyglądają jak nowe. Ze względu na neutralną, srebrną barwę sprawdzą się zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Z łatwością dobierzesz do nich pasującą baterię kuchenną czy praktyczne akcesoria do zlewozmywaków.

ZLEWOZMYWAK STALOWY LEN – OPINIE I DOSTĘPNOŚĆ

Zlewozmywaki stalowe len polecamy tym, którym zależy nie tylko na higienie, ale też na wytrzymałości armatury. Modele te są jednymi z najtrwalszych na rynku. Ich atuty to atrakcyjna cena i szeroki wybór dostępnych wariantów. W naszej ofercie znajdziesz fantastyczne produkty z serii Faro, Orion, Standard czy Jasper. O ich wysokiej jakości świadczą pozytywne opinie klientów.

PODSUMOWANIE

Planujesz remont kuchni? W takim razie musisz przygotować się na inwestycję w estetyczny i wytrzymały zlew. Wykończenie typu len ma wiele zalet i jest uniwersalne. W przypadku zainteresowania specyfikacją techniczną produktów zachęcamy do zapoznania się z katalogiem zlewozmywaków stalowych Kuchinox.

udostępnij Facebook Twitter Linked In
oceń artykuł