Zalety garderoby przenośnej

dodano:

Porady praktyczne

Urządzenie mieszkania nie jest tak prostym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Odpowiednio zagospodarowana powierzchnia mieszkalna powinna być przede wszystkim funkcjonalna i ergonomiczna. Świeżo upieczony właściciel mieszkania musi podjąć szereg decyzji, od których zależeć będzie komfort jego życia. Do jednej  z nich zaliczyć należy wybór garderoby. W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się jej przenośne odmiany. Dlaczego? Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule.

Tanio i wygodnie

Do największych zalet przenośnej garderoby zaliczyć należy  stosunkowo niską cenę – zwłaszcza w porównaniu z jej klasycznymi odpowiedniczkami, które wykonane zostały z drewna. W zależności od rozmiaru, liczby półek czy jakości konstrukcji, jej cena wahać się będzie w granicy 80 – 200 zł. Tego typu rozwiązania, przez wzgląd na swoją surową formę, sprawdzą się doskonale w prostych, industrialnych wnętrzach.

Lekka konstrukcja

Przenośne garderoby charakteryzują się lekką wagą, dzięki czemu można je swobodnie przenosić z miejsca na miejsce. Wbrew powszechnie panującej opinii, tego typu rozwiązania są wytrzymałe, a inwestycja w nie, jest nierzadko inwestycją na lata. Warto także wspomnieć, że niektóre garderoby przenośne posiadają wbudowane kółka, które pozwalają na szybkie przesunięcie elementu, w zależności od potrzeby.

Doskonałe do małych mieszkań

Każdy właściciel małego mieszkania doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Klasyczne szafy nie tylko zajmują dużo miejsca, ale również sprawiają wrażenie topornych. Przenośne garderoby doskonale wpisują się w minimalistyczny klimat kawalerek i są ich funkcjonalną ozdobą. W zależności od potrzeb można wybrać stelaże do wieszania wieszaków lub nieco bardziej rozbudowane rozwiązania z półkami. To, która garderoba przenośna sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku, zależy przede wszystkim od własnych potrzeb i oczekiwań względem mebla.
udostępnij Facebook Twitter Linked In
oceń artykuł