Sprawdź, czy komora gospodarcza jest dla Ciebie?

Komora gif wyróżniający_

Wraz z długo wyczekiwaną wiosną ogrodnicy, działkowicze i właściciele chociaż skrawka ziemi przy swoich segmentach ruszą do prac w plenerze. Wydaje się, że ten okres wiosennych prac ogrodowych nigdy nie był tak wyczekiwany jak teraz po roku lockdownu i zamknięcia w domach w związku z pandemią. Chyba nigdy tak ochoczo nie planowaliśmy przesadzania krzewów, planowania nowych nasadzeń jak obecnie. Prawdopodobnie to będzie też najbardziej wyczekiwany okres grillowy.

Tym, którzy planują już prace w ogrodzie, organizację przestrzeni oraz nowe rozwiązania w swoich przydomowych ogródkach polecamy rozważenie instalacji komory gospodarczej.

Tak zwany zlewozmywak gospodarczy sprawdza się nie tylko w warsztatach i pralniach to również świetne rozwiązanie, które można zastosować na zewnątrz, organizując strefę zmywania.
Dzięki niej nie będziemy do domu wnosić brudnych naczyń czy narzędzi, tym samym oszczędzając czas, który po pracach w ziemi czy też grillowaniu musielibyśmy spędzić na szorowaniu zlewu w kuchni czy umywalki i armatury w łazience.

Sprawdź, czy komora gospodarcza jest dla Ciebie?