EPI_www

Masz garaż pełen narzędzi, a nie masz gdzie umyć rąk? W Twoim ogrodzie kwitną piękne kwiaty, ale nie masz gdzie opłukać kaloszy? Jeśli tak, to zastanów się nad zakupem zlewu gospodarczego, który ułatwi Ci życie. Niezawodne i łatwe w montażu komory gospodarcze czekają na Ciebie w katalogu Kuchinox!

Komora wpuszczana – sposób na nietuzinkową aranżację

W katalogu Kuchinox znajdziesz komory wpuszczane, które możesz zamontować na rustykalnej szafce, starej maszynie do szycia, na czym tylko chcesz! Tak zaaranżowany mebel możesz ozdobić akcesoriami do zlewozmywaków, np. uroczymi koszyczkami, małymi haczykami, podajnikami na mydło. Całość nabierze sielskiego charakteru, a Ty będziesz mógł pracować szybko i wygodnie. Ogromną zaletą komór gospodarczych jest bowiem to, że są głębokie i bardzo praktyczne. Możesz w nich nabierać wody do konewki, płukać narzędzia czy myć owoce. Takie zlewy nadają się do kontaktu z żywnością. Sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również w garażach i na działkach.

Komory gospodarcze montowane na ścianie – łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości

Komory gospodarcze dostępne w katalogu Kuchinox wykonano ze stali odpornej na szok termiczny i zabrudzenia. Jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich majsterkowiczów i pań domu, stawiających na wygodę pracy oraz porządek. Taką komorę należy zamontować bezpośrednio do ściany, ale dzięki przejrzystej instrukcji nie jest to trudne. Dobrym dodatkiem do takiej komory jest bateria z długą lub ruchomą wylewką. Dzięki niej bez problemu nabierzesz wody do wiaderka lub umyjesz narzędzia. Do takiej komory można wstawić nawet kalosze.

Podsumowanie wiedzy o zlewozmywakach gospodarczych

Zlewozmywaki gospodarcze kojarzą się przede wszystkim z gastronomią, ale równie dobrze mogą być stosowane w gospodarstwach domowych. Takie zlewy są odporne na mróz i wysoką temperaturę, dlatego z powodzeniem można instalować je w nieogrzewanych garażach, w kuchniach letnich lub na zewnątrz. Pamiętaj, że wkrótce zaczynają się jesienne porządki, to świetna okazja na małą rewolucję na swojej posesji. Rewolucję, dzięki której obowiązki staną się przyjemniejsze, a dom odrobinę czystszy…